W oczekiwaniu na dziecko

karting dla dzieci

Masz wspaniałego męża, piękne mieszkanie i satysfakcjonującą pracę. Twoje życie jest pasmem sukcesów, do szczęścia brakuje tylko jednego maleńkiego "elementu". I wreszcie udało się, widzisz na teście dwie upragnione kreski. Szalejesz ze szczęścia, zresztą nie tylko Ty. Twój mąż już wyobraża sobie jak uczy wasze dziecko jazdy na rowerze i gry w piłkę nożną. Już kompletujecie wyprawkę, maleńkie ciuszki, smoczki, najlepszy wózek, wygodne łóżeczko i mnóstwo gadżetów mających ułatwić opiekę nad noworodkiem.

Ten jeden raz w życiu nie możesz się doczekać kiedy Twój brzuszek zacznie rosnąć. Czytasz kolejne poradniki z serii: jak zostać mamą idealną. I wtedy uświadamiasz sobie, że tak naprawdę wychowanie dzieci nie jest prostą sprawą. Pomimo miliona złotych rad od babć i cioć, przeszukanych tysiącach stron internetowych, nie wiesz czy podołasz temu zadaniu. Jednak nie obawiaj się, kiedy przytulisz swoje maleństwo wszystko się rozjaśni. Twój instynkt sam pokieruje Cię w dobrą stronę, musisz mu tylko zaufać, bo nikt nie wie lepiej, co jest lepsze dla dziecka niż matka. Matka, mama, mamusia to brzmi tak wspaniale i dumnie, to najważniejsza rola w Twoim życiu i to nie tylko dla Ciebie. Nikt nie będzie na Ciebie patrzył tak jak te maleńkie oczka i nikt nie obejmie Cię z taką miłością jak te rączki i co najważniejsze nikt, nigdy Ci tak nie zaufa jak Twoje dziecko.

meble na wymiar

Pomimo tego, że nadal jesteś pełna obaw, możesz cieszyć się chwilą i czekać niecierpliwie na pierwsze spotkanie ze swoim Maleństwem.

Pozostałe wpisy